Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu Fiyatları Uçmakdere Paraşüt Uçuşu Tekirdağ Tandem Yamaç Paraşütü Uçmakdere Paraşüt Uçuşu Uçuş Bileti Al

Dünyanın sayılı gözde merkezlerinden biri olan Fethiye yamaç paraşütü turu her yıl binlerce misafiri ağırlamaktadır. Babadağ giriş ücreti dahil olan yamaç paraşütü turumuzda uçuş + foto video çekimi dahil olmaktadır. Aynı zamanda Babadağ giriş ücretide tarafımızdan sağlanmaktadır. Babadağ yamaç paraşütü kişi başı ücretimiz 950 TL dir.

Babadağ yamaç paraşütü turu için WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +90 555 799 00 34 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. İsterseniz arama yaparak +905557990034 bizlere ulaşabilirsiniz.

Uçmakdere Yamaç Paraşütü
950 TL / Kişi Başı
Foto + Video Dahil
Bilet Satın Al

Muğla ile Fethiye İlçesi’ne bağlı Ölüdeniz , Dünyaca ünlü Lagünü , Turistik bölge oluşu , sezonunun yaklaşık 7 ay sürmesinden dolayı Dünyaca ünlü turizm beldesidir . Yamaç paraşütünün Dünyadaki kabesi olarak anılan Babadağ gerek farklı yön ve irtifalardaki uçuş pistleri ve yüksek irtifası ile gerekse deniz üzerine gelindiğinde dahi en az 1000 metre irtifa sağlaması sebebi ile Dünyaca ünlü Yamaç paraşütü bölgesidir.

Babadağ Denizinin turkuaz ve mavi rengi ve insanı büyüleyen eşsiz Lagün manzarası eşliğinde gökyüzü severlere farklı irtifa ve yönlerde bulunan uçuş pistleri ile Yamaç paraşütü keyfini yaşatmaktadır . 2021 yılında faaliyete başlaması planlanan teleferik ile de Babadağ’a çıkılabilir uçuşlar seyir noktalarından izlenebilir .

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu
Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu

Fethiye yamaç paraşütü turu için Babadağ’da 4 adet pist bulunmaktadır ve Batı rüzgarı haricinde tüm yönlere uçuş imkanı sunmaktadır. Kalkış pisti yükseklikleri (1200 m / 1700 m / 1800 m / 1965 m) metredir. İnişler ise Ölüdeniz Belcekız plajına yapılmaktadır.

Uygun meteorolojik şartlar sonrasında yaklaşık 20-45 dakika arası sürecek keyifli bir gökyüzü yolculuğu sizi bekliyor , Rüzgarın istenilen seviyede olması durumunda maksimum çıkabileceğimiz irtifa ise 4000 metredir ( irtifa şartları değişkenlik gösterebilir )
Ölüdeniz bölgesinde uçuş dışında yapılabilecekler ;
Deniz, Dalış, Günlük tekne turları, Saklıkent jeep safari turu, Dalaman Rafting vs.
Ölüdeniz’de Uçuş dışında da yapılacak çok şey var …

Fethiye Ölüdeniz’e Nasıl Gideriz ?

Fethiye Ölüdeniz Babadağ: Ölüdeniz’ e ulaşım yolcularımıza aittir. Babadağ’a çıkış ve bir uçuş gerçekleştirilir.