Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu Fiyatları Uçmakdere Paraşüt Uçuşu Tekirdağ Tandem Yamaç Paraşütü Uçmakdere Paraşüt Uçuşu Uçuş Bileti Al

Hem İstanbul ‘a yakınlığı hem de harika coğrafyası ile Tekirdağ yamaç paraşütü turu haftanın her günü yapılmaktadır. Sizleri isterseniz kendi transfer araçlarımız ile almaktayız. Sonrasında ise Tekirdağ uçuşu için yola çıkıyoruz. Deneyimli tandem pilotlarımız ile uçuşunuzu gerçekleştiriyoruz. Uçuşlarımız bittikten sonra İstanbul’ a geri dönüş yapıyoruz. Tekirdağ Uçmakdere yamaç paraşütü uçuşu için kişi başı fiyatımız 1.350 tl dir. Uçuş biletimizi satın alabilir istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 1 yıl içerisinde uçuş biletinizi kullanabileceğiniz gibi isterseniz arkadaşlarınıza devredebilirsiniz. 210 metre fiyatımızdır.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +90 555 799 00 34 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Yada direk arama yaparak +905557990034 bizlere ulaşabilirsiniz.

Uçmakdere Yamaç Paraşütü
1.350 TL / Kişi Başı
Foto + Video Dahil
Bilet Satın Al

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu tüm Trakya’nın olduğu kadar, özel olarak İstanbul’daki Yamaç Paraşütü yapmak isteyenlerin gözde tercihlerinden biridir. Harika doğası ve uçmaya çok elverişli pistleri ile bu tercihleri hak eden bir Yamaç Paraşütü alanıdır. İstanbul’dan gelen taleplerin en önemli bir nedeni, İstanbul’a yakın olması, Tem bağlantılı duble yollar ile ulaşımın hızlıca gerçekleşebilmesidir. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu İstanbul’a 185 kilometre mesafedeki Tekirdağ Şarköy’e bağlı Tarihi bir Rum köyüne yapılmaktadır. Köy Yamaç Paraşütü ile öylesine bütünleşmiştir ki bugün adı Uçmakdere olarak anılmaktadır. Marmara Denizi kıyısında Ganos Dağları’nın yamaçlarında yer alan Uçmakdere Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turunu en çok talep gören günübirlik organizasyonlarından biri haline getirmiştir.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu yapılan bölge, harika dağ, deniz ve orman manzaralarıyla beraber balık restoranları ve şüphesiz ünlü Şarköy şarapları ile de ünlüdür. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu sizlere sadece Yamaç Paraşütü yapmanın heyecanını değil kalan zamanınızda harika bir doğa yürüyüşü, nefis balık ve yerel yiyecekler ve bölgedeki şaraphaneleri ziyaret etme olanağını da vermektedir.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu
Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu

Uçmakdere kuzey rüzgarları haricinde hemen her rüzgarda Yamaç Paraşütü yapma olanağı veren değişik yüksekliklerde ve yönlere açık 5 piste sahiptir. Bu çeşitlilik güvenli uçuş için uygun hava koşulları altında sizlere güvenli bir uçuş sunar. Bu pistler 200 metre, 250 metre, 350 metre 625 metre ve 650 metre yüksekliklerde bulunurlar.  Hava durumuna göre 7 ile 20 dakika arasında süren keyifli uçuşunuzda 1000 metre irtifaya kadar yükselme şansını verebilmektedir. Deneyimli ve sertifikalı tandem (ikili) uçuş pilotunuz ile bu pistlerde kısa bir koşu sonrası başlayacak olan uçuşunuz, sizlere belli bir adrenalin seviyesi ile daha öncesi hiç yaşamadığınız bir deneyim sunmaktadır. Hele yakınlarınızda bir martı da size bir süreliğine eşlik ederse değmeyin keyfinize. İlk uçuş sonrası bu heyecanlı hava sporunu yeniden deneyimleme isteği oldukça fazladır. Bu harika uçuşun sonunda inişler Ayvasıl plajına yapılmaktadır. Ayvasıl plajı yazın uçuş sonrası yüzebileceğiniz harika bir plajdır ve plajda bulunan restoranı oldukça meşhurdur. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu dahilinde bu aktivitelerden de yararlanabilirsiniz.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu Ulaşımı Nasıl Sağlanır?

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu genelde hafta sonarında düzenlenmekle beraber yeterli talep olduğunda gruplara özel hafta içi turlar olarak düzenlenebilmektedir. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu nu kendi özel servis araçlarımız ile sağlamamaktayız. Katılımcılar kendi araçları ile de bu tura katılabilirler. İstanbul –  Uçmakdere yamaç paraşütü alanı yaklaşık 180 kilometre olduğundan turumuza bizim ulaşım olanaklarımızla katılacak olanların sabah 06.30’da ilk servis kalkış noktamız olan Kartal Fly Anatolia Okulu önünde hazır olmalıdır. Bu sadece pilotlarımız için geçerlidir. Bu ulaşım saati Kartal öncesi lokasyonda ikamet edenler için geçerlidir. Servisimiz E-5 yolunu takip ederek İstanbul’dan çıkmaktadır. Bu güzergah üzerindeki duraklardan servise binmek isteyenlere bu olanak sağlanabilmektedir. Yaklaşık 09.30 gibi servisimiz Tekirdağ’a ulaşmaktadır. Ardından bölgede mevcut olan 5 pistten o günkü hava ve rüzgar durumuna bağlı olarak hangi piste gidileceği kararlaştırılır. Daha sonra yeniden hareket edilerek katılımcılar uçuş bölgesine götürülür. Uçuşlar gün boyu sürebilir. Öğle ve akşam yemekleri anlaşmaya göre tur tarafından organize edilebildiği gibi katılımcılar bölgedeki restoranlarda kendi diledikleri gibi yemek yiyebilirler. Trafiğe bağlı olarak en geç gece saat 22.00 da İstanbul’da olmak üzere geri dönüş gerçekleştirilir ve Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu sona erer.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tandem yamaç paraşütü kesinlikle sertifikalı tandem yamaç paraşütü (ikili) uçuş pilotları ile birlikte uçulabilen bir etkinliktir. Yani sizi bir pilot uçuracaktır. Yamaç Paraşütü yapmak için kesinlikle daha önceden bir deneyime ihtiyacınız yoktur. Hayatında ilk Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turuna katılanlar kolaylıkla ve güvenle bu heyecanı yaşayabilirler. Uçabilmenin birkaç ön koşuluna göz atar isek öncelikle 3 yaşını doldurmuş olma kuralı gelir. 110 kg maksimum ağırlığındaki herkes Yamaç Paraşütü ile uçabilmektedir. Uçuş öncesi katılımcılardan uçuş risklerini kendi rızaları ile kabul ettiklerine dair yazılı bir belgenin alınması sonrası pilotunuz sizlere uçuş hakkında bir brifing verir ve size yapmanız gereken hareketleri anlatır. Ardından uçuşa başlarsınız. Uçuş için gerekli ekipmanlar pilotunuz tarafından sizlere sağlanır. Yamaç Paraşütü yapmak için özel bir kıyafet gerekmektedir. Yanınızda rahat bir spor giysi, hava durumuna göre rüzgardan korunma amaçlı bir kıyafet ve spor bir ayakkabı getirmeniz yeterli olacaktır.