Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu Fiyatları Uçmakdere Paraşüt Uçuşu Tekirdağ Tandem Yamaç Paraşütü Uçmakdere Paraşüt Uçuşu Uçuş Bileti Al

Serdivan yamaç paraşütü turu özellikle İstanbul’ a bir buçuk saat mesafede olmasından dolayı tercih edilen bölgedir. Uçuş için harika bir doğa manzarasına sahiptir. Aynı zamanda şehir merkezi Adapazarı’ na çok yakındır. Ortalama 15 dakikalık bir uçuş ile göz yüzü ile buluşmuş ve kuşlar gibi özgür olacaksınız. THK tandem pilotlarımız ile uçuşunuzu gerçekleştirirken foto videolarınız da aksiyon kameramız ile kayıtta olacaktır. Servivan paraşüt uçuşu için 1 kişi fiyatımız 2.000 TL dir. Uçuş biletinizi isterseniz kendiniz isterseniz de arkadaşlarınız kullanabilir. 1 yıl boyunca geçerli olacaktır.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +90 555 799 00 34 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Aramak yapmak için  +905557990034 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uçmakdere Yamaç Paraşütü
2.000 TL / Kişi Başı
Foto + Video Dahil
Bilet Satın Al

Serdivan Yamaç Paraşütü Turu ve Tepe Hakkında

Yamaç paraşütü uçuşlarının çoğalması ile birlikte bölgedeki ismi Paraşüt tepe olarak anılmaktadır. Paraşüt tepenin özelliklerini söylemek gerekirse; doğal eğimde oluşmuş çim piste sahip olmasıdır. Ayrıca 20 den fazla yamaç paraşütünün aynı anda kalkış yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Serdivan Kırantepe’ nin hakim rüzgarı kuzey olması ve rüzgar şiddetinin 10 km üzerinde olması durumunda harika uçuşlara ev sahipliği yapılmaktadır. Serdivan yamaç paraşütü turu uçuşlarının bir avantajı ise kalkış noktasına tekrardan iniş yapılabiliyor olmasıdır. Dinamik hava akımları sayesinde yani havacılıkta termik ve yelken dediğimiz kaldırıcı hava akımları bizleri kalkış noktasından daha yüksek mesafeye taşımaktadır. Yani 220 metre yükseklikte bulunan Paraşüt tepe kalkış pisti bu hava akımları sayesinde uçuş yüksekliğimizi 1000 metreye kadar tırmandırmaktadır. Bu da iniş alanı olarak bizlerin tandem uçuşlarımız esnasında kalkış alanımıza inmemizi sağlamaktadır.

Tekirdağ’ a göre en önemli özelliği bu olmaktadır. Yani hiç aşağıya inmeden kalkış alanına iniyor olmamız yamaç paraşütü için gelen misafirlerimizinde zamandan kazanmasını sağlamaktadır.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu
Tekirdağ Yamaç Paraşütü Turu

Uçuş tepesinden kalkıyor ve Karadeniz manzarasında tekrardan uçuş tepemize iniyoruz. Yamaç paraşütü uçuşumuz esnasında deneyimli tandem pilotlarımız sizlerin havada fotoğraf ve video çekmenize olanak sağlıyor. Birbirinden güzel pozlar ile uçuşunuzu fotoğraf kareleri ile taçlandırıyorsunuz.

Sakarya merkez ilçesi olan Adapazarı’na bağlı ismini bulunduğu bölgeden alan Serdivan Kırantepe, İstanbul’a yakın oluşu ve güzel manzarası ile görsellik sağlayan bir yer olmasından dolayı ilgi gören bir bölgedir, bu eşsiz güzelliği Gökyüzünden seyretmek için gereksiniminiz olan şey biraz cesaret ve alanında deneyimli Tandem yamaç paraşütü pilotudur. Yerden yükselen termal diye adlandırdığımız sıcak hava akımları ile meşhur bölgemizde kalkış pistinden havalanarak Sapanca gölünü ve Adapazarı Şehrini yüksekten seyretmek bambaşka bir duygu , tarifi imkansız güzelliğe bekliyoruz.

Serdivan yamaç paraşütü turu nun İstanbul’a yaklaşık 113 Km mesafede ulaşımı kolay ve Adapazarı merkeze çok yakın oluşu sebebi ile her zaman ilgi ve talep gören uçuş bölgesidir. Kalkış pisti yüksekliği 220 metredir ve bu uçuş bölgesinde keyifli ve uzun bir uçuş yapabilmenin tek yolu en az 14 km hızla esen Kuzey ya da kuzey ağırlıklı yönde esen rüzgardır.

Uygun meteorolojik şartlar sonrasında yaklaşık 10-20 dakika arası sürecek keyifli bir gökyüzü yolculuğuna çıkabilirsiniz. Rüzgarın istenilen seviyede olması durumunda maksimum çıkabileceğimiz irtifa ise yaklaşık 1000 metredir. (irtifa şartları değişkenlik gösterebilir)

Sunset zamanında yani gün batımı dediğimiz saat diliminde gerçekleştirdiğimiz uçuşların keyfi bir başka olmaktadır. Tam güneşin enerjisini yitirdiği ve güneşin batmaya başladığı zamandaki uçuşlarda çekildiğiniz fotoğraf ve videolar bir ayrı keyif vermektedir. Aynı zamanda bölgenin yeşil ile bütünleşmiş manzarasının da tadını çıkartabilirsiniz. Yukarıdan bu coğrafyada uçarken yeşil ve kahverenginin farklı tonlarını gün batımı uçuşları sırasında görmeniz büyüleyici bir aktivite ile birleştiğinde harika bir gün geçirmenize sebep olacaktır. Serdivan yamaç paraşütü turu hafta içi ve hafta sonu turlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermektedir.

SerdivanYamaç Paraşütü Turu için Adapazarı’na Nasıl Gideriz ?

Cumartesi ya da Pazar günleri ve hafta içi (talep doğrultusunda, yeterli sayıda katılımcı olması durumunda ve ücreti karşılığında) 07:30 Kartal Fly Anatolia ofis önünden kalkan servis minibüsümüz Kartal’dan Adapazarı’na kadar E-5 güzergahında size uygun olan duraklardan sizleri alarak Adapazarı’na varmaktadır. Sadece pilotlarımız için geçerlidir. Serdivan Uçuş bölgesine gider ve gün batımına kadar uçuşlarımızı gerçekleştiririz. Her katılımcı bir uçuş yapma hakkına sahiptir. İstanbul’a dönüş trafiğe bağlı olarak en geç 21:00’ da olur. Bir diğer uçuş noktamız olan istanbul yamaç paraşütü için sayfamıza göz atabilirsiniz.